Únor 2008

Vstupenky :o)

10. února 2008 v 17:19 | GGája |  mY chEmIcAl rOmAncE
Toto jsouvstupenky které jste mohli mít na koncertu MCr v praze !!!!

Lebky

10. února 2008 v 17:11 | GGája |  obrázečky

Páááár Obrázkůůůůů

10. února 2008 v 17:08 | GGája |  Srandičky

Podoba hadr :o)

10. února 2008 v 11:54 | GGája |  mY chEmIcAl rOmAncE
Podoba docela dost velká nemyslíte ?:D

Taková pěkná výbava :o)

10. února 2008 v 11:53 | GGája |  Srandičky
Fešný ne ?:D


sUpEr hrA

9. února 2008 v 14:46 | GGája |  Tipy na webovky
Zastřílej soby ovládá se myšíííííí ♦SEM♦

hAppY trEE frIEnds

9. února 2008 v 14:29 | GGája |  Tipy na webovky
Příběhy nerozlučné ttojce HTF k-l-I-k :o)

Zdáááárec

8. února 2008 v 18:25 | GGája |  Moje záležitosti xD
Zdáááárec Lidi
Spousta new změn co??? Je po vysvědčení spousta z vás si užívá jarních prázdnin nebo už je mělo hruza co?????:D já je budu mít za necelé 3 týdny se těšííím
Co nového zde ????
New Desing :) Líbí ???? změna je život ne ????? Zelená je dobrá !!! Ve všem !!!!!!
Bude new soutěž tak se zapojte další info se dozvíte za chvvilinku !!!! xD
Mno nic zatím se měj te páááááá Gájinka


Jaksi Taksi -- Jednou

8. února 2008 v 18:21 | ¨GGája |  Videoklipy

Cascada- Kids In America

8. února 2008 v 18:20 | GGája |  Videoklipy

Red Nex - Wish you were here

8. února 2008 v 18:17 | ¨GGája |  Videoklipy
Co se mi líbí tady na této písničce ??? Je sice stará ale strašně moc hezká!!!! Užasně se u ní bulí vzpoíná a přemýšlí!!!!!SUGABABES - About you now

8. února 2008 v 18:08 | GGája |  Videoklipy

Lenka Vodná

8. února 2008 v 17:30 | GGáa
Jako malá jsem chtěla být princeznou, jenže šít si šaty ze záclon mě prostě nebavilo. Pak jsem snila o tom, že budu kosmonautkou, ale kdo má uprostřed vesmíru zájem o ukecanou kosmonautku, že jo… A tak jsem tu :o) Tenhle job mě uspokojuje na maxximum, stejně jako to, že někde tam venku jste vy, a slyšíte každý moje slovo. A E2? To je ta nejdelikátnější čokoláda na trhu… Respect!
Znamení: Váha
Co jsem dělala před Evropou 2: sem tam jsem se mihla ve škole :o) a v mezičase kecala do mikrofonu regionálního radia a moderovala nejrůznější akce…
Co bych dělala, kdybych nebyla v rádiu: velmi pravděpodobně bych se plavila na zaoceánský lodi směr Havaj :o)
Nejoblíbenější interpret, kapela: poslechnu si skoro všechno, přijde na to… cz & sk hip hop, r´n´b - Timbalandova produkce zejména. K relaxu je ideální Sky, Alicia Keys, vyjímečně i poprock a rock.
Jídlo, pití, sport: teď mě nově zaujal squash a v létě u mě vede šnorchling a plavání. Miluju moře... Z jídla dobře udělanou rybu, tofu a brokolici a taky kečup, hodně kečupu.... A v pití mám zrovna období šampaňského a zeleného ledového čaje
Životní sen: splnit si svůj životní sen


Trestná lavice xD

6. února 2008 v 17:48 | GGája |  Filmy

The Longest yard (Trestná lavice)

Bývalá hvězda amerického fotbalu Paul Crewe (Adam Sandler) byl před pár lety na vrcholu. Vydělával kopu prachů, davy ho milovaly a dokonce vyhrál i cenu pro nejužitečnějšího hráče ligy. Jednoho dne se ale rozhodl, že nějaký ten dolar navíc nikdy neuškodí a podrazil v jednom veledůležitém zápase svoje spoluhráče. A bohužel to prasklo. Teď je z Paula nula, která trpí pod despotickou nadvládou svojí arogantní přítelkyně, všichni ho nenávidí a ani on sám o sobě nemá nejlepší mínění. Není divu, že stačí malé popostrčení a po vcelku bezvýznamné hádce s přítelkyní (a pár pivech) už stojí Paul uprostřed ulice u rozmláceného, kradeného auta a policie mu nasazuje želízka. A tak Paula čekají tři roky pěkně natvrdo.
Věznice se ale nejmenuje Shawshank, takže Paul přijíždí do nápravného zařízení plného namakaných černošských gangsteru a sadistických dozorců, jimž velí vypočítavý ředitel Hazen, bezmezný fanoušek fotbalu. Ten má s Paulem plány a hodlá ho i přes odpor šéfa dozorců neoficiálně jmenovat na místo trenéra týmu strážných. Všechno, ale dopadne trochu jinak a Paul začíná se svým vězeňským parťákem přezdívaným Starosta (Chris Rock) budovat vězeňský tým, který se má střetnout s dozorci v přípravném zápase. Zájem vězňů o šanci pořádně nenáviděným strážným ublížit je sice veliký, ale Paul má jen pár týdnů na to, aby s pomocí Starosty a bývalého hráče Natea Scarborougha (Burt Reynolds) vytvořil z bandy vrahů, zlodějů a psychopatů fungující tým. Den zápasu se totiž blíží zatraceně rychle.
Pokud je vám zmíněný děj povědomý, nemýlíte se. Trestná lavice je remake za mořem vcelku populárního Nejtěžšího yardu, který byl na točen v roce 1974. V něm mukly po place proháněl Burt Reynolds. A není to tak dávno, co byla natočena druhá verze tohoto snímku pod názvem Mean Machine s Vinniem Jonesem a Jasonem Stathamem, kde byl americký fotbal nahrazen tím naším fotbalem. Kdo má jasno, nemusí číst dál, a komu se Mean Machine líbilo, tomu se bude líbit i Trestná lavice.
U Trestné lavice je obrovským kladem především obsazení. Ať už máte na Adama Sandlera názor jakýkoliv, zde je překvapivě civilní (jestli je to dobře, nebo špatně, ať se rozhodne každý sám). Sandler už asi definitivně vyrostl a už se u něho asi nikdy nedočkáme mlácení důchodců, řevu na školáky či bití lidí golfovou holí. To však neznamená, že se z něj stal suchar. Když je třeba, padají z něj hlášky ostošest, ale neztratí se ani v seriozních scénách. Pořád si ovšem udržuje ten svůj výraz lumpa, který jen čeká na šanci někoho si pořádně vychutnat. Sandler v tom navíc není sám. Celý vězeňský tým je složen z charismatických (ne)herců, kteří sice zaujmou více svým zjevem, než hereckým projevem, ale ten po nich naštěstí nikdo ani moc nechce. Burt Reynolds na stará kolena chytá druhý dech, takže je jen škoda trestuhodně nevyužitého Chrise Rocka, který občas prohodí nějaký fór, ale je dost nekompromisně vytlačován do pozadí Sandlerem a jeho týmem.
Velkým překvapením je však režie Petera Segala. Tenhle režisér už se Sandlerem pracuje potřetí (Kurz sebeovládání, Padesátkrát a stále poprvé), ale ve svojí filmografii má i "klenoty" jako Zamilovaný profesor 2. Teprve však až v poslední třetině filmu sešlápne Segal plyn až na doraz. Jakmile zazní Thunderstruck od AC/DC a začne finálový zápas, spadne vaše čelist až na zem. Ze Segala se náhle stává Michael Bay. Kamery divoce krouží okolo hráčů, prolíná se několik obrazů najednou, děj je zabírán z těch nejextrémnějších úhlů a všemu tomu nasazují korunu neskutečně cool zpomalovačky.
Záporům se ale nevyhnula ani Trestná lavice. Bylo by nefér vyčítat scenáristům jednoduchost příběhu, prvoplánově napsané postavy a nereálný děj, když jsme konec konců v komedii a všechno to do sebe zapadá. Bohužel, občas jako by někoho napadlo "hele, točíme film se Sandlerem a Rockem, dáme tam nějaký fóry." Spousta vtipů pohříchu vyzní naprázdno a některé z nich jsou až na hranici trapnosti (obligátní vystoupení Roba Schneidera). Jako by část vtipů byla dotočená dodatečně a vložená do filmu. Prostě to tam nějak nesedí.
Trestná lavice je přesto všechno příjemný film. Má sympatické herecké obsazení a je dobře zrežírovan.
A ještě obal
Muj názor ?????
Skvělej film plný bomba hlášek ale říkám kdyby byl na tom hlavním zápase Starosta mělo by to upa jinej smysl :o) jinak dávám jedničku
Videdjko k filmu xD
Jestli chceš zkouknout celý filmík klikni ♦SEM♦

Videjko o našich brankářich xD

6. února 2008 v 17:32 | GGája |  Hokej :-)
Videjko o Lukášovi Mensatorovi a Sáblíkovi = brankáři týmu xD taktéž moje xD