Mě nenasereš! aneb sraz hokejových fanoušků 09

12. července 2009 v 12:33 | GGája |  Moje záležitosti xD
Sraz hokejových fanoušků v Brně aneb Mě nenasereš 2009 Brno Pod-Olí ;-)

- akce velice úspěšná a hlavně zábavná..
Pátek

V nekřesťanskou hodinu v půl 6 ráno se akčně probudím a jdu dobalovat poslední důležité věci, které jsem shodou okolností skoro nevyužila :D Kolem osmé ráno co dorazíme skoro všichni Varáci na nástupiště Studenta mám nepředstavitelnou radost, že mám nejmenší tašku, teda když nepočítám Dana, ten se svým batůžkem prostě nenormálnost :D Když nám stevardka v buse chtěla rozdat denní tisk a zeptala se Maki standardní otázkou : ''Něco na čtení?'' Maki suverénně odpověděla: '' Titulky'' S Katy jsme byly mrtvý :D V Praze na nás
čekal náš milý a sparťanský kamarád Lukáš, který na sraz, ale nejel protože je strašně moc línej. No a nastal problém, který nikdo neočekával. Káťa se rozhodla, že pojede s námi busem a ne vlakem spolu s ostatníma, a tak jsme řešili problém, který díky ''blonďaté'' obsluhy u Studenta a naší neinteligenci se vyřešil úplně jinak.

V Brně jsme se dostali v pohodě na nástupiště šaliny č. 8 a busu číslo 151. Jen jsme nestačili koukat nad stanicemi jako - Vlhká, Masná a spol. Na spoj do Pod-Olí (spoj 151) jsme se sešli s fanoušky jiného týmu ( Pardubice, Budějovice, Vítkovice, a pochopitelně i Vary J) Řidič autobusu měl z nás pochopitelně radost a ten autobus, který nás vezl určitě nic podobného už nikdy nezažije :D.. V Podolí nás navedli na fotbalové hřiště, kde jsme se měli ubytovat. Při vstupu za námi chodili lidi, které pochopitelně známe ( viď Píďo?). Zaplatili jsme vstup 350,- Kč a šli jsme postavit naše slavné obydlí. Nestačila jsem koukat jak Maki to šlo a holky od vedle jí mohly jen tiše závidět, když i za pomocí plánku to nepostavily.

Další věci probíhaly standardně. Okoukli jsme sprchy, OO, kde kdo má stan, kolik stojí pivko a další věci a seznamovali jsme se s lidmi z jiných týmů. Kulturní akce (mezi Varačkama)se odehrávala asi hodinu a půl, kdo ji viděl tak nestačil zírat. ''Ještě 5 minut, Ještě deset minut :D'' Z Liberce se přiřítil aVÁLek a začalo se chlastat ve velkém. Zelená, houba, pivko, všechno co teklo.
Sešli jsme se u našeho stanu asi 7 lidiček a navzájem provokovali. Vím, že při této příležitosti vznikly hlášky jako - ''Mě nenasereš'' ( aVAL) a ''Ne, není odpověď'' (Maki). Upřímně řečeno moc si toho nepamatuji, ale budiž. Kolem půlnoci jsem to šla zalomit, ale moc dlouho mi to nevydrželo, protože moje nadevše dobrá kamarádka mě pochopitelně šla vzbudit. Ale o hodinku později mi oznámila, že jde spát, ale já jsem byla moc akční a také, že jsem nešla. V zadním stanu se to docela rozjíždělo a zpívali se všechny možný pokřiky, písničky atd.. Mezitím sem zdrhla Machymu a zakempila to u Sparťanů - Červiho a lázeňského šviháka. O noční hrátky se postaraly děvčata ze Slavie, když v noci chtěli slepit Jahodu lepící páskou :D Po klasickém pokecu o všem možném i nemožném jsme to s kluky zalomili.

Sobota

Kdo neviděl, neuvěří. Takové xichty jsem po ránu snad nikdy neviděla. Každý měl žaludek na vodě, a proto každý vyhledával nějaký krám. Ochotně jsme do toho krámu šla dvakrát. Jednou ve společnosti dvou Varáků ( jediných chlapů od nás tam) a po druhé s Maki a fanoušky ze Sparty jako Knoflíčka ( Jahody :D), Šášulky a Červíka. Zpáteční cestu jsme odložili asi hodinku. Pánové šli brodit řeku( potok) a my s Makčou jsme se usadily u fanoušků ze Znojma, kde jsme si vyprávěli vtipy o ježcích(Bodlinko? :D)
, velbloudech a podobných věcech.

Čas utíká strašně pomalu, aby ne když vstáváte v 7 hodin ráno, proto se podniká snad všechno možné i nemožné. Akce s velkým A byla hokejball. Utkalo se zde několik týmů v různém složení. Při zápasech došlo i k bitkám, který ''řešil'' rozhodčí, kterému začala Maki se Špuntíkem říkat Beruška. Jemu to strašně vadí, tak to je ještě hezčí :-P. Abych dokončila téma hokejball tak to vezmu i s koncem, který se odehrál až v pozdních večerních hodinách. Opravdu překvapivě vyhrál tým Motoru, který vyhrál ve finále s Kometou Brno.

V pozdních hodinách také probíhá bubenická soutěž. Za Vary neměl kdo bubnovat, protože jediný člověk, který bubnuje, šel lít do blízké hospůdky :-P. Nabídnul se tedy asi 11letý klučina, který je z Brna. Každý bubeník měl jednu minutu na to, aby předvedl co v něm je.
'' Náš'' bubeníček si získal publikum skoro na maximum. Jak řekla Janinka,: ''Jemu je kolem 11ti, ale jiní bubeníci mu můžou tiše závidět.'' Další kdo nás určitě všechny zaujal je jeden človíček ze Zlína. Zabubnovali si mimo jiné i lidi, kteří třeba paličky nikdy nedrželi v rukách, např. Jelen, nechci mu křivdit, ale docela dost o tom pochybuji :D V samém závěru bubenické soutěže se předvedl vítěz loňské soutěže v Klánovicích Bodlinka, který s Altasem
předvedli jejich znojemské duo ;). Vítězem se stal jako první človíček ze Zlína, druhý se umístili Vary( Kometa) a třetí Altas
ze Znojma. Po bubenické soutěži nastala tombola, ve které nečekaně nikdo z nás nevyhrál, až na Špuntíka, která si odnesla růžovoučký nočníček s kačenkou ;-)

V pozdních večerních až nočních hodinách se sešlo asi 7 lidiček u sparťanských stanů. Byli jsme považovány za něco jako sektu. Vzniklo to tak, že aVAL řekl: ''Já jsem aVAL a jsem alkoholik.''. Odměnou mu za to byl potlesk, a chytlo se to, a začal to takto říkat každý. Každý nový kdo přišel jsme se ho plus ještě ptali, zda-li má problém. Později i s problémy jsme toužili po vtipu, do kterých náš kamarád z Liberce AAA( Absolutní andílek aVÁLek - doufám, že je to dobře :D) pořád rejpal, takže místo toho, abychom se smáli jednomu vtípku, jsme se smáli jednomu vtipu na xkrát.

Přišla doba, kdy jsem už byla unavená a pociťovala jsem pocit, že bych měla jít už do hajan. Vyhledala jsem teda človíčka, u kterého jsem spala, a řekla jsem, že jdu spát a on, že půjde taky. Bylo asi 4 hodiny ráno, kdy mi začali přicházet smsky od Maki ve stylu ''Kde jsem? , S kým jsem?'', a že jsem odpadlík a tak dále. Jelikož jsem byla ubytovaná ve stanu před ní, tak říkám slyší to, co si s Kubíkem povídáme. Jenže ona slyšela i to, co jsme nahlas říkali, tak sem řekla buď ji pošlu <> nebo se ztišíme. A najednou mi přišla sms pošli mě do <> a já když chce tak proč ne. Tak jsem zařvala ''Oficiálně Tě posílám do <>''. V tu chvíli se ticho za naším stanem proměnilo v hlučný smích dvou lidí, nečekaně aVALa a Maki. Z nás měli nehoráznou srandu, protože celý rozhovor, který trval asi hodinku a půl slyšeli live plus umírali v křečích smíchu :D

Když už jsme to teda s Kubím zalomili v pět hodin ráno mě probudí ani nevím co, ale vím, že se probudím a místo toho abych koukala na průsvitající plachtu stanu vidím mého přítele nadevše z Liberce aVÁLka jak leze k nám do stanu a ležící Maki. Vykulila jsem oči a vyhodila ze stanu ( jak ochotná jsem že? :D). Lezení ven z našeho stanu se pochopitelně neobešlo bez následků. Vylilo se pivo, samo od sebe ( jak jinak :D). Do šesti do rána jsem to šůrovala, přece to neutřu do své deky. Po, snad dobře odvedené práci, v podobě vytírání stanu od piva, jsem konečně šla spát.
Neděle

Jelikož je neděle tak tím pádem je krámek na náměstí pochopitelně zavřený. Co budeme dělat? No jelikož nemám žaludek na vodě jako jiní, kteří spali jen jednu hodinu (viď Maki? i další) tak si česnečku dávat nemusím. Nemám ani tak blonďatý mozek, takže jsem si objednala snídani, skoro až do postele. Jeden ochotný fanoušek z Brna mi(nám) došel nakoupit. Jenže problém, nekoupil rohlíky, protože obchodní centrum Tesco je nevedlo(došly) - jak vtipné. Nu což, párky máme, nektarinky taky, ale co to pečivo? Naštěstí máme ochotné kamarády z Liberce, kteří se s námi rozdělili o 8 rohlíků, byl to ale boj! :D

Skoro každý ten žaludek na vodě měl, příklad je i Adámek z Brna. Přišly jsme se Špuntíkem do zadního stanu a měl před sebou kofolu a česnečku. Špuntík naznačila masáž a to se Adámkovi líbilo, tak jsem říkala, no ještě by Tě někdo mohl nakrmit, a ochotně jsem se toho ujala. Adámek se měl jako v ráji. Nakrmily jsme ho, daly mu napít, promasírovaly jsme mu záda, akorát na záchod jsme s ním nešly :D

Své,prakticky ničím nerušené dny,jsem trávila s holčinou ze Slavie - Špuntíkem. Příhoda proč se jí tak říká, je docela logická ;-) Jak někdo na srazu řekl, nikdy neviděl se bavit takto Varačku se Slávistkou. Já taky ne, ale pro Janču bych udělala výjimku J Dnešní dopoledne i odpoledne jsme trávily v předním stanu s fajn lidičkami z Brna. Postupem času došlo i na nestandardní chlazení zad, viď Jani? :D Jeden komeťák přivedl sekuriťáky, kteří mají hlídat objekt večer při koncertech. Janče se nelíbil ani jeden, ale jakmile se na ní usmál jeden v modrém triku tak už bylo v pohodě :D

Nedělní odpoledne také patřilo sportu a to nohejbalu a fotbalovém turnaji Čechy X Morava. Nohejbalový vítěz se nečekaně stal Motor. Při fotbálku příjemně sprchlo, takže to hráče i osvěžilo. To by nebyl Jahoda, kdyby se něco nepřihodilo. Společně s jeho kamarádem ( za Boha si nevybavím kdo) narušují fotbalový turnaj tím, že se staženými kalhoty jen tak běhají po hřišti a kradou praporky.

Později se přesuneme na část hřiště, kde se bude koncertovat. Při poslechu hudby se příjemně hrají karty. Proto Čača, aVAL, Maki, Barča, a ještě jedna slečna hrajeme klasické prší. Ten kdo vyhraje krmí, kdo prohraje je krmený. Ale čím? Normálka meloun s vodkou, moc dobrá pochoutka :-P Nejčastěji prohrává Barunka, která má vždy smůlu na sedmičky :D Všichni se skvěle baví za poslechu skvělý hudby v podání Čajů, Matahary atd.

Nejefektivnější vložka večera byl Kubele. Seděli jsme v předním stanu kecali, kluci hráli stolní fotbal, všechno v pohodě. Najednou se přiřítil Kubele v sexy růžovém tričku a růžových botkách. Někdo ze stanu prohlásí hlášku - ''Vošukej mi půlku Kubele'' - a všichni jdou do kolen.
Později Janička zatoužila, aby jeden fanoušek Brna zařval pokřik ''Vzhůru Brno''. Seděla vedle něho a málem ohluchla jako já i ostatní. Je to totiž člověk, který v Brně rozeřvává celý zimák :D

Pak se zase přesuneme k centru dění koncertů, kde Maki potkává jedinou plzeňačku na srazu, která tam byla pouze na večer, Denisu. Po dvou hodinkách co posloucháme hudbu už bez melounu s vodkou, se holky rozhodnou, že by chtěli jít spát. Jdu teda odchytnout svého spolubydlícího a řeknu, že jdu spát. Nečekaně souhlasí taky, tak jdeme všichni 4. Do našeho večerního hovoru se opět a nečekaně a překvapivě zamíchá aVAL takže nejdeme spát v jednu, ale ve 4 ráno.

Pondělí

Den kdy všechno končí a každý se vrací zpět do reality. Budí nás ranní ptáče Markétka. No co, alespoň jsme všechno stihli.
Po ranní hygieně jsme to zakempili na můstku, kde jsme se bavili tím, že každý kdo prošel, skoro vyhlášený alkoholik pil kofolu :D Když nás tlačil čas do zad tak jsme složili stan, docela komická situace, ale jsme prostě sehraná dvojka viď Kubí? J Zabalili jsme všechny tašky, batohy, spacáky, no prostě všechno možný. Rozloučili se s každým, a partička lidí, docela slušná, jela také do Brna tím stejným autobusem. Věřte nebo ne, cestování na černo je v Brně úplně stejné jako ve Varech :D V Brně jsme našli i to kde máme nastupovat, prostě jsme šikovná trojka, že Maki a Katy? J
Cesta byla v pohodě, až na to, že nás po trase Praha - Karlovy Vary potkala průtrž mračen
(bez bouřky). Ze slunečného počasí do ošklivého no humus.. Plus ještě skok do reality doma no hrůza.

Co můžu říct…Je to můj první sraz, a vím, že to není poslední. Je to něco neskutečného, aby se lidi, kteří proti sobě nadávají celou sezonu plus celý rok, panuje mezi nimi rivalita a sednou si ke stolu a baví se o všem hokejovým i nehokejovým. Poznala jsem zde několik lidiček, kteří mi přirostli s srdíčku. Zažila jsem neskutečnou srandu, a vím, že za celý prázdniny se takto už nepobavím. Chybí mi to.. Za rok v Litvínově ;-)


Hlášky, který každém účastník srazu musí znát!

Mě nenasereš!
Ne, není odpověď!
Vošukej mi půlku Kubele!
Spartá zajebaná SME!Postřehy:

- Člověk, který nepije, nebo se drží na jednom pivu, se královsky baví i bez alkoholu.
- Člověk přichází o dobrou pověst, kterou měl a valí se na něj jen samé špína =D
- Jak už každý řekl, toto není sraz hokejových fanoušků ale sraz (NE)anonymních alkoholiků :-P


Děkujeme všem Komeťákům za skvělou organizaci celého srazu..
Bylo to skvělý ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama