Srpen 2009Škwor - Zdá se mi

8. srpna 2009 v 17:13 | GGája |  VideoklipyHarlej - Zfetovanej

8. srpna 2009 v 17:10 | GGája |  Videoklipy

Harlej - balada o tom, jak si chlapec pod vlivem měkké drogy našel holku s nízkým IQ

8. srpna 2009 v 17:10 | GGája |  Videoklipy
Lepší kvalita a hlasitost a je to ok :-)


E!E - Pogo :-)

8. srpna 2009 v 17:07 | GGája |  Videoklipy

To naše zlatý pogo :-)))Manželky, milenky, zoufalky

8. srpna 2009 v 17:04 | GGája |  Lenka Lanczová

V osmnácti měla Alexandra o svém budoucím životě jasné představy - věděla, co chce (žít si jako v pohádce po boku bohatého sexy manžela, vychovávat s ním dvě roztomilé, krásné a hodné děti a mít se skvěle), stejně jako věděla, co nechce (hlavně ne vzít si obyčejného chlapa a prožít banální život). Její kamarádky na tom byly dost podobně, všechny věřily, že ony budou těmi výjimkami, kterým se to podaří. Jsou přece mladé a krásné a mají všechno před sebou! Jenže... Za dvacet let od maturity ušla každá z šestice někdejších spolužaček a kamarádek dlouhý kus cesty a z růžových plánů zbyla víceméně hořkoslaná torza. Ze svých naivních představ musely hodně slevit - a beztak to není takové, jak by si přály. Báječní sexy chlapi s tučným kontem se buď nevyskytují, anebo dávno odspěchali za mladšími, některé z kamarádek jsou rozvedené, další se k tomu chystají... Alex (a nejen ona) znovu stojí na křižovatce a stejně neví, kam a jak dál, natož s kým, aby to za to stálo! Polovina života pryč, správní chlapi zadaní a ty děti taky jaksi nejsou až tak dokonalé... Přesto všechny doufají, že to vyjde. Když ne jednou, podruhé, potřetí... posté, a tak hledají dál a tam uvnitř si připadají pořád stejné - mladé jako tenkrát (jenom se nesmí koukat do zrcadla a stoupat na váhu...), s většími či menšími boulemi a šrámy uštědřenými životem možná banálním, ale tím jediným, co žijí tady a teď.

Postavy: Alex, Lada, Eva, Veronika, Klára, Ivana - a jejich více či méně zajímavé protějšky :-)

Potížistka

8. srpna 2009 v 17:02 | GGája |  Lenka Lanczová
Většina lidí míří na prázdniny někam, kde může prožít nové zážitky, lásky a dobrodružství. Osmnáctiletá Šárka, hlavní hrdinka nové knihy, to má přesně naopak - přijíždí na prázdniny domů s nepříliš radostnou vyhlídkou a nemá jiný cíl než se psychicky zotavit z předešlého vztahu, nasbírat síly, uklidnit se.
Do Nížan, rodné vesnice, ji nic netáhne. Poslední tři roky strávila víceméně mimo domov a nemá zde ani žádné staré přátele, proto je dost překvapena, když objeví nové. Díky bývalé spolužačce se seznámí s místní partou, a protože do ní patří i někteří velmi zajímaví kluci, prázdniny se nečekaně rozjedou a Šárce se daří zapomínat na staré křivdy, tím spíš, když společně s partou vyrazí na tramp.
Nic ale není jednoduché - a jak se ukáže, nějakého kostlivce ve skříni má kde kdo! Najít ztracenou rovnováhu a nezavařit si další maléry dá dost práce a ne vždycky se zadaří. Natož když potíže jsou venku i uvnitř a jsou typy, které je přímo přitahují.
Román o lásce a přátelství a také o tom, že není dobré být sám - i když mezi lidmi.

Postavy: Šárka, Ivana, Nikola, Jarda, Ben, Iggy, Olda, Žaneta, Vojta, Libor..

Písničky: Sweet - Little Willy, Fox on the run, Ballroom Blitz, Wig Wam bam...
Marek Ztracený - Ztrácíš se